logotyp

Klíčové a unikátní vlastnosti modulu directmail v systému Velký Web

- možnost komponovat emailové zprávy pomocí DHTML editoru, dosáhnete tedy téměř jakéhokoli vzhledu directmailové zprávy

- možnost odeslat testovací zprávu pro ověření zobrazení, nebo výsledného formátu zprávy

- možnost prohlédnout si náhled zprávy tak jak bude vypadat ve většině emailových klientů

- možnost prohlédnout si seznam adres na které se bude rozesílat před odesláním

- možnost zachytit obrázky přímo do těla emailu, obrázky se pak zobrazí většímu množství uživatelů aniž by museli klikat na povolit vzdálený obsah a podobně.

- možnost klonovat již existující zprávy (upravit a rozeslat znovu)

- možnost vložit až 3 přílohy emailu každá ve velikosti až 1.5MB

- možnost použít vlastní SMTP server, nebo speciální ALS SMTP server určený k rozesílání hromadných emailových zpráv (placená služba)

- možnost nastavit emailovou adresu ze které se emaily odesílají včetně jména odesilatele (zobrazuje se ve většině emailových klientů spolu s předmětem emailu)

- možnost zachycení

- možnost individuálního odeslání emailu (email se odešle každému příjemci zvlášť), pomocí unikátní možnosti programování obsahu, je možné dosáhnout například různé oslovení podle pohlaví uživatele, nebo jiná podobná individualizace emailu. Directmail se poté rozešle každému adresátovi s jiným obsahem.

- možnost rozeslat emaily v dávkách. Většina SMTP serverů, včetně ALS SMTP serveru mají implementovány bezpečnostní omezení na počet adres na které může být jeden email odeslán. Většinou je tento počet do 50ti. Pomocí konfigurace Počet adres v dávce, můžete přimět directmail, aby se odeslal v dávkách po například 45ti adresách. Tímto způsobem lze efektivně a bezpečně rozeslat directmail na řádově deseti tisíce adres jedním kliknutím

- možnost ukládat si k jednotlivým pravidlům directmailu interní poznámku pro jejich pozdější snadnou identifikaci.

- přehled neodeslaných emailu a odeslaných emailů ve dvou nezávislých výpisech

- directmail modul vypočítává přibližný datový objem zprávy včetně příloh a podle počtu adres na které bude rozesíláno rovněž předpokládaný čas rozeslání. Dokáže tak informovat uživatele průběžně informovat o vyčerpání jeho datového tarifu a rovněž možnost optimalizovat (například zmenšením přílohy) konkrétní directmailovou zprávu tak, aby zbytečně nevyčerpala qoutu pro odeslání danou příslušným tarifem, které má uživatel předplacen.

- pokročilý filtr pro získání seznamu emailových zpráv k odeslání. Filtr pro získání adres dokáže získat adresy pomocí pravidel z různých modulů, jako je kniha návštěv, formuláře, objednávky, dodací adresy, uživatelé, uživatelé dle skupin oprávnění, uživatelé dle konkrétních vyplněných parametrů atp. Filtr pro získání emailových adres pro konkrétní directmailovou zprávu je možné doplnit vlastním ručně vloženým seznamem emailů získaným z jiného zdroje (například adresy uložené v excelu). Získané i ručně vložené adresy jsou vždy filtrovány tak, aby obsahovali pouze unikátní záznamy (directmail se tak neodešle na žádnou emailovou adresu 2x) a aby byly odstraněny nekompletní adresy a adresy nesplňující tvar emailové adresy (například obsahují diakritiku, nepovolené znaky, nebo chybí zavináč atp.).

- možnost používat speciální proměnné, které se ve výsledném directmailu nahradí reálnou získanou hodnotou, například aktuální datum, jméno uživatele na kterého se email odesílá (pokud je k dispozici), URL adresa stránek ze kterých je directmail odeslán atp.

- možnost vkládat speciální proměnné, místo nichž se při vygenerování emailu vloží položky eshopu z libovolné konkrétní sekce vašeho eshopu a to vždy aktuální k okamžiku rozeslání directmailu (například ze sekce Novinky). Pokud příjemce directmailu klikne na tlačítko objednat u položky zboží otevře se mu v internetovém prohlížeči detail konkrétní položky zboží na vašem eshopu

Poptejte directmail modul a začněte s vašimi klienty efektivně komunikovat. Již od 75 Kč bez DPH měsíčně s minimálním aktivačním poplatkem.

Zpět na hlavní výpis

AKCE A SLEVY

!! AKCE - SLEVY 2022 - Ukrajinská jazyková mutace webu

obrázek
Nabízíme zákazníkům z řad škol a školek za dotovanou cenu zřízení ukrajinské jazykové mutace ke stránkám pro informování rodičů ukrajinských dětí v ukrajinštině. Více informací zde

SLEVA 10% na www stránky a zřízení e-shopu pro nové firmy - zde!

Spěcháte?

obrázek
Poptáváte web či eshop a nemáte čas nazbyt?

Neziskové stránky pro Občanská sdružení a kluby

Levné weby pro MŠ

SCHOLASTIKA - dotovaný web pro školy

Výhody pro naše stálé klienty

Právě připravujeme:

Webové stránky pro advokátní kancelář Hejzlar

Tvorba razítek, tisky, loga, tvorba vizitek a bannerů

ALS-Euro s.r.o. - tvorba www stránek a internetových obchodů
Tvorba www stránek Založení stránek a pronájem eshopu

Podporujeme: AAA WebDesign
tvorba www stránek a eshopů / tvorba webů a eshopů / www.biomydla.cz /
Tvorba www stránek, informačních systémů a eshopů
Tvorba stránek a shopů na Velkém Webu
 http://www.facebook.com/pages/Praha-Czech-Republic/ALS-Euro/150263671676942
PODPORA www stránek a eshopů na internetu
Kontakt na tvorbu www stránek
Rajče ALS

Created by © 2006 - 2020. Všechna práva vyhrazena, kopírování textů je možné pouze s písemným souhlasem ALS-Euro, s.r.o. ALS-Euro s.r.o. - další informace a ceny stránek
ALS-Euro s.r.o. - Tvorba www stránek a internetových obchodů
Splolupráce: Chabera www pezentace

Některé realizované weby:
Apartmány Rokytnice nad Jizerou | E-shop Brýle čočky |
| AZURA A-Z servis, s.r.o. - úklidové služby | Tvorba webových stránek | Váhy | www.zpravy-clanky.cz | Obchodní váhy pro rychlou obsluhuSecondhand Iva